wypełniacz do pakowania
Wypełniacze do kartonów

Wypełniacz do pakowania, czyli co zrobić by nasza przesyłka dotarła w całości

Pakowanie niestandardowych produktów do wysyłki stanowi niemałe wyzwanie. Na szczęście, wraz z rozwojem sprzedaży wysyłkowej powstały przeróżne rozwiązania, które nam w tym pomogą. Nie ważne co wysyłamy, jeśli chcemy, żeby dotarło w jednym kawałku, powinniśmy zastosować jakiegoś rodzaju wypełniacz do pakowania. Szczególnie narażone na uszkodzenia w trakcie transportu są przedmioty szklane, ceramika oraz elektronika taka jak komputery, laptopy czy monitory.

Nowoczesne zabezpieczenie przesyłki – wypełniacze powietrzne

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się kupić w sklepie wysyłkowym telewizor bądź inną wrażliwą elektronikę to na pewno widziałeś poduszki powietrzne do paczek. Zastanawiasz się pewnie, gdzie można dostać taki wypełniacz do pakowania. Niestety nie są one dostępne na każdym rogu, z powodzeniem jednak możemy zamówić je ze sklepów z opakowaniami. Wartym uwagi rozwiązaniem jest także mata powietrzna. Zastosowanie jej pozwala łatwo unieruchomić w kartonie wszystkie przedmioty o niestandardowych kształtach. Rozwiązania takie z pewnością sprawdzą się lepiej niż konwencjonalne, styropianowe wypełniacze do kartonów czy folia bąbelkowa.

Nie tylko w środku, czyli o zabezpieczeniu zewnętrznym

Pakowanie przesyłek to nie tylko zabezpieczenie wnętrza, ale także odpowiednie oklejenie paczki z zewnątrz. Co z tego, że zastosujemy idealnie dopasowany wypełniacz do pakowania, jeśli nasza paczka będzie narażona za warunki atmosferyczne? W ochronie przed wodą i rozklejeniem się opakowania pomoże oczywiście odpowiednia, mocna taśma klejąca i folia biodegradowalna do pakowania. Dokładne owinięcie kartonu folią typu stretch zapewni nie tylko szczelność naszej paczki, ale wzmocni także znacząco strukturę kartonu. Wzmocnienie to jest nadzwyczaj istotne, jeśli wysyłamy wspomniane już, kruche i delikatne przedmioty. Pozwoli ono uniknąć najczęstszego problemu, czyli przygniecenia kartonu. Zabezpieczy nas także przed wszelkimi innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Reasumując: jeśli zastosujemy odpowiednie wypełniacze do paczek i zadbamy o zabezpieczenie zewnętrzne, nasza przesyłka zawsze dotrze do celu w całości.

poduszki powietrzne do paczek
Wypełniacze do kartonów
Poduszki powietrzne do paczek i ich zalety

Idealnie dobrane poduszki powietrzne do paczek Jak zabezpieczyć swoją przesyłkę? Co włożyć do środka? Wielu przedsiębiorców spotyka się z tym problemem już podczas kompletowania swojego pierwszego zamówienia. Wypełniacze do paczek zalewają Internet i ciężko wybrać te właściwe. Sam produkt może świetnie zabezpieczyć folia do pakowania paczek, ale jeżeli nie jesteś …

folia biodegradowalna do pakowania
Follia do pakowania
Folia biodegradowalna do pakowania

Dbałość o środowisko poprawi folia biodegradowalna do pakowania Utarło się w świadomości, że opakowania foliowe rozkładają się nawet do dziesiątek tysięcy lat, Dodatkowo są szkodliwe dla fauny i flory, a także zanieczyszczają zbiorniki wodne. Z pomocą przychodzą produktu typu folia biodegradowalna do pakowania. Stosowanie takich produktów przyczyna się do zmniejszenia …