poduszki powietrzne do paczek
Wypełniacze do kartonów

Idealnie dobrane poduszki powietrzne do paczek

Jak zabezpieczyć swoją przesyłkę? Co włożyć do środka? Wielu przedsiębiorców spotyka się z tym problemem już podczas kompletowania swojego pierwszego zamówienia. Wypełniacze do paczek zalewają Internet i ciężko wybrać te właściwe. Sam produkt może świetnie zabezpieczyć folia do pakowania paczek, ale jeżeli nie jesteś w stanie idealnie dopasować kartonu, to może nie wystarczyć. Wybór nie jest łatwy, każde rozwiązanie ma liczne wady i zalety, ale pomożemy Ci sprawdzić, czy poduszki powietrzne do paczek to coś, co sprawdzi się u Ciebie.

Bezpieczeństwo

Wypełnione powietrzem poduszki lub maty powietrzne świetnie chronią i izolują produkt. Zapewniają dobrą amortyzację i tłumienie drgań, a nawet izolację termiczną. Nie musisz się już martwić o upadki czy zmiany temperatur. Dzięki swoim kształtom i wypełnieniu poduszki powietrzne do paczek świetnie dopasowują się do zawartości i podczas uderzenia wypełniają wszystkie wolne przestrzenie. Co ciekawe, wypełniacze powietrzne świetnie też tłumią dźwięki. Dlatego jeżeli wysyłasz coś, co wydaje odgłosy przy poruszaniu przesyłką, nie musisz się martwić, że ktoś z zewnątrz zainteresuje się pakunkiem.

Łatwość użycia

Możesz dobrać rozmiar poduszek indywidualnie do swoich zamówień i być pewnym, że zawsze wszystko będzie zabezpieczone, tak jak należy. Nieważne, czy wysyłasz coś małego, czy wielkogabarytowego. Możesz bowiem dobrać wypełniacze do paczek indywidualnie pod siebie i zapewnić niezagrożony transport. Ważnym aspektem jest też łatwość przechowywania ich na Twoim magazynie. Przed wypełnieniem powietrzem, pojedyncza poduszka lub mata powietrzna jest grubości kartki.

Poduszki powietrzne do paczek i znikoma waga

To tylko powietrze! Nie zwiększysz znacząco wagi, choćby 80% jej powierzchni stanowił wypełniacz do pakowania. Nawet mata powietrzna jest lekka jak piórko i nie podniesie kosztów wysyłki.
Wśród wypełniaczy do kartonów, te powietrzne wydają się świetnym rozwiązaniem w większości przypadków. Są wygodne dla Ciebie, bezpieczne dla zawartości. Natomiast klienci mogą je łatwo ponownie wykorzystać lub zutylizować.

folia biodegradowalna do pakowania
Follia do pakowania
Folia biodegradowalna do pakowania

Dbałość o środowisko poprawi folia biodegradowalna do pakowania Utarło się w świadomości, że opakowania foliowe rozkładają się nawet do dziesiątek tysięcy lat, Dodatkowo są szkodliwe dla fauny i flory, a także zanieczyszczają zbiorniki wodne. Z pomocą przychodzą produktu typu folia biodegradowalna do pakowania. Stosowanie takich produktów przyczyna się do zmniejszenia …

wypełniacz do pakowania
Wypełniacze do kartonów
Wypełniacz do pakowania paczek

Wypełniacz do pakowania, czyli co zrobić by nasza przesyłka dotarła w całości Pakowanie niestandardowych produktów do wysyłki stanowi niemałe wyzwanie. Na szczęście, wraz z rozwojem sprzedaży wysyłkowej powstały przeróżne rozwiązania, które nam w tym pomogą. Nie ważne co wysyłamy, jeśli chcemy, żeby dotarło w jednym kawałku, powinniśmy zastosować jakiegoś rodzaju …